Azteka Virtuální Tréninky
simulační trénink Azteka

Virtuální školení

Pomůžeme Vám propojit jednotlivce a týmy, kteří mají jen omezenou možnost potkávat se osobně. Ať už jde o školení pro vybraný tým nebo pro lidi z různých částí světa, jsme zde pro vás. Stačí se jen připojit. To nejlepší z prezenčních workshopů jsme pro vás přenesli do virtuálního prostředí.

AZTEKA Rozvoj klíčových kompetencíVedení vzdálených týmů

Virtuální leadership vyžaduje specifické přístupy a dovednosti. Manažeři pociťují ztrátu kontroly nad zadanými úkoly a zaměstnanci zase chybějící motivaci a projevený zájem. Důvěra a mezilidské vztahy se budují převážně prostřednictvím on-line nástrojů. Mezi manažery a jejich týmy tak často vzniká určitá propast. Tradiční principy řízení jako by přestávaly stačit.

V rámci speciálně připravených aktivit si účastníci vyzkoušejí vedení týmu v rámci reálného projektu ve virtuálním prostředí. Naučí se řešit konflikty schované „pod povrchem“, seznámí se s principy vytváření důvěry „na dálku“ a jak lépe využívat potenciál jednotlivých členů týmu.

AZTEKA Rozvoj klíčových kompetencíVirtuální meetingy

Pravidla meetingů zůstávají stejná – cíl, agenda, zápis, očekávané výstupy… Mění se však nároky na jejich plánování a vedení. Čas u virtuálních meetingů běží rychleji, účastníci snáze ztrácejí koncentraci nebo neví, jak se mají zapojit. Zvyšují se nároky na vzájemnou interakci, diskuse a sdílení dat.

V rámci workshopu si vyzkoušíte, jak naplánovat a vést efektivní virtuální meetingy, jak předávat informace či řídit diskuse, případně jak se vypořádat s různými časovými pásmy. Seznámíme Vás s ověřenými nástroji pro přípravu a vizualizaci obsahu a sdílení výstupů. Osvojíte si triky zkušených facilitátorů.

AZTEKA Rozvoj klíčových kompetencíRozvoj interních trenérů

Interní trenér je často klíčovým článkem v rozvoji jednotlivců i týmů. Avšak i ti nejlepší lektoři ve virtuálním prostoru často tápou. Musí změnit přístup i aktivity, bojují s novým prostředím a často i s nedůvěrou účastníků a manažerů v online vzdělávání.

Pomůžeme vašim interním trenérům ovládnout virtuální nástroje. Aby se mohli sebevědomě soustředit na obsah, který vtáhne účastníky do děje. Vyzkouší si, jak stanovovat cíle a strukturu školení, jak přenést jakoukoliv aktivitu online a vytvořit bezpečné prostředí pro rozvoj. Naučí se vytvářet virtuální školení, na které se zaměstnanci budou těšit.

AZTEKA Rozvoj klíčových kompetencíSpolupráce a komunikace

Řídíte oddělené týmy v různých lokalitách, které se podílejí na řešení společných projektů? Sjednotit jejich zájmy a udržet potřebný výkon a motivaci bývá pro úspěch realizace zakázky klíčové. Tento virtuální workshop Vám poskytne řadu inspirativních nástrojů pro posilování spolupráce a komunikace vzdálených týmů.

Pomůžete jednotlivým členům týmu se lépe vzájemně poznat v neformálním prostředí, nováčkům týmu lépe se zadaptovat a zapojit do společného projektu. Vyzkoušíte si různé aktivity pro virtuální teambuilding nebo např. oslavy společného úspěchu.

Jak to funguje?

AZTEKA soft skills workshopy

Nastavíme cíle

Jaký má být výstup? Co přesně se mají účastníci naučit, v čem se mají zdokonalit? Přesně nastavíme školení tak, aby rozvíjelo klíčové kompetence. Aby dávalo smysl.

Simulační trénink - projekt Lanovka
AZTEKA soft skills workshopy

Vybereme platformu

Chcete individuální koučink nebo teambuilding pro sto účastníků? Začínáte s virtuálními tréninky nebo už máte zavedený learning management systém? Microsoft Teams, Google Hangouts Meet, Zoom, WebEx... Vybereme to nejlepší řešení.

AZTEKA soft skills workshopy

Zapojíme účastníky

Před samotným školením zjistíme očekávání účastníků formou on-line dotazníků. Vytvoříme modelové situace a případové studie, které budou přesně odpovídat reálné praxi. Zvýšíme tak jejich motivaci a zrychlíme přenos do praxe.

  • AZTEKA soft skills workshopy

Vyhodnotíme efektivitu

Po skončení virtuálního tréninku obdrží účastníci jeho zdokumentovaný obsah a on-line dotazník, prostřednictvím kterého hodnotí jeho úroveň a celkovou spokojenost s dosaženými výsledky. Zároveň mají možnost sdílet své akční plány se svými manažery.

Galerie

Virtuální školení
Galerie

Mezi naše klienty patří

Atlas Copco
Dixons Carphone
CETIN
Edhouse
FLSmidth
Lear
Novaservis
Retigo
SHM
Thermofisher
Gebauer Griller
Moravia
Atlas Copco
Dixons Carphone
CETIN
Edhouse
FLSmidth
LEAR
Novaservis
Retigo
SHM
ThermoFisher
Gebauer & Griller
Moravia

Chcete více informací?

Pavla a Václav - AZTEKA s.r.o.

Jsme Azteka

Civilizovaná společnost se projevuje vzděláním, silou myšlenek, odhodláním a tvůrčími schopnostmi co nejvíce lidí. Jen potom je schopna uspět.

Civilizovaná společnost nezanikne.

Přejít zpátky nahoru
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Adresa Azteka
    Azteka s.r.o., IČ 05604371
    Lidická 700/19, 602 00 Brno, Veveří
Copyright © 2021 | All rights reserved.