Skip to main content
Speak Up
Naučíme Vás mluvit.
Přesvědčivě a srozumitelně.
A je to tady. Intenzivní víkend rétoriky a storytellingu. Pro 10 z vás. 13. - 15. října 2024 na Vysočině, ve Wellness penzionu Marta. Začínáme v pátek v 17 hodin. Nezastavíme se až do nedělního večera. Business storytelling, motivace a ovlivňování stakeholderů, rétorika, improvizace, práce s tichem a gesty. Stanete se skvělým řečníkem.
Pro koho je program SPEAK UP?

🎤 "Tento kurz by som odporučil absolútne každému človeku ktorý prichádza do kontaktu s ľuďmi."

🏆 "Stoprocentně to je pro všechny manažery firem, ať už je to začínající team lead, anebo je to nějaký vyšší manažer."

Můžete být obchodník, manažer, team leader nebo developer.

Na storytellingovém a rétorickém tréninku Speak Up posunete své komunikační dovednosti na novou úroveň. Naučíte se pracovat s hlasem, gesty i emocemi.

Kdo vás programem SPEAK UP provede?
vaclav strnadel
Václav Strnadel
"Mozek nepřemýšlí v odrážkách. Mozek přemýšlí v příbězích." Vašek se specializuje na Business a Data Storytelling - jak pomocí příběhů zavádět změny, prosadit svou myšlenku a motivovat stakeholdery. S business příběhy pomáhal ve společnosti jako Microsoft, SAP, Notino, Tietoevry, Atlas Copco a mnohých dalších.
radek petras
Radek Petráš
"Posluchači budou hltat každé tvé slovo." Radek má 20 let zkušeností z divadla, 13 let vystupuje jako stand-up komik v pořadech Na Stojáka nebo Comedy Club. S Radkem zkrotíte strach z mluvení před lidmi, ovládnete řeč těla a posunete své rétorické schopnosti na hvězdnou úroveň.

SPEAK UP znamená mluvit hlasitěji. SPEAK UP znamená sebevědomě se projevit a postavit se za svůj názor. Pomůžeme vám najít váš hlas.

Program SPEAK UP běží třeba v IT společnosti Tietoevry. Na tréninku se schází top profíci z řad vývojářů a manažerů. Podívejte se na výsledek.

Čeká vás intenzivní víkend plný rétoriky
Prezentace na konferenci, kde je třeba rychle vyvolat zájem publika. Přesvědčit investory, že vaše řešení je to pravé. Komunikace změn, motivace týmu nebo představení nového projektu. Své nápady, myšlenky a postoje prezentujeme každý den. SPEAK UP Vám ukáže, jak přesvědčivě a srozumitelně vyjádřit myšlenky a dosáhnout svého cíle.
 • Cena programu
  27 175 Kč bez DPH 33 500 Kč bez DPH
 • Ubytování
  4 930 Kč vč. DPH
  cena zahrnuje 2 noci v samostatném pokoji, luxusní plnou penzi a občerstvení po celý víkend
 • Termíny
  13. - 15. října 2024
  začátek v neděli v 17:00, ukončení v úterý v 17:00

Chcete se přihlásit na Speak Up?
Chcete se zeptat na cokoliv ohledně programu? Napište mi na LinkedIn nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pro objednání programu prosím vyplňte údaje níže: