Skip to main content
Speak Up
Naučíme Vás mluvit.
Přesvědčivě a srozumitelně.
A je to tady. 2 dny intenzivního tréninku. Pro 10 z vás. Říjnový termín už je beznadějně vyprodán, přijímáme přihlášky na 13. - 14. ledna 2024. Business storytelling, motivace a ovlivňování stakeholderů, rétorika, improvizace, práce s tichem a gesty. Staňte se skvělým řečníkem.
Kdo vás programem SPEAK UP provede?
vaclav strnadel
Václav Strnadel
"Mozek nepřemýšlí v odrážkách. Mozek přemýšlí v příbězích." Vašek se specializuje na Business a Data Storytelling - jak pomocí příběhů zavádět změny, prosadit svou myšlenku a motivovat stakeholdery. S business příběhy pomáhal ve společnosti jako Microsoft, SAP, Notino, Tietoevry, Atlas Copco a mnohých dalších.
radek petras
Radek Petráš
"Posluchači budou hltat každé tvé slovo." Radek má 20 let zkušeností z divadla, 13 let vystupuje jako stand-up komik v pořadech Na Stojáka nebo Comedy Club. S Radkem zkrotíte strach z mluvení před lidmi, ovládnete řeč těla a posunete své rétorické schopnosti na hvězdnou úroveň.

SPEAK UP znamená mluvit hlasitěji. SPEAK UP znamená sebevědomě se projevit a postavit se za svůj názor. Pomůžeme vám najít váš hlas.

Program SPEAK UP běží třeba v IT společnosti Tietoevry. Na tréninku se schází top profíci z řad vývojářů a manažerů. Podívejte se na výsledek.

Čekají vás dva dny intenzivního rozvoje
Prezentace na konferenci, kde je třeba rychle vyvolat zájem publika. Přesvědčit investory, že vaše řešení je to pravé. Komunikace změn, motivace týmu nebo představení nového projektu. Své nápady, myšlenky a postoje prezentujeme každý den. SPEAK UP Vám ukáže, jak přesvědčivě a srozumitelně vyjádřit myšlenky a dosáhnout svého cíle.
  • Cena
    33 500 Kč bez DPH
  • Termín
    3.-4. října 2023 plně obsazen
    13.-14. ledna 2024
Chcete se přihlásit na Speak Up?
Chcete se zeptat na cokoliv ohledně programu? Napište mi na LinkedIn nebo na strnadel@azteka.cz . Pro objednání programu prosím vyplňte údaje níže: