Skip to main content

Rádi vás poznáváme

Václav Strnadel

Baví mě, když po workshopu slyším: „Jo, teď je mi to jasné. Už vím, co mám dělat!“

„Měl bys učit angličtinu a pracovat s lidmi,“ řekl mi v sedmnácti kamarád z Texasu. Sebral jsem veškerou odvahu a ještě toho roku začal učit. Ten pocit, že můžu předávat vědomosti a sledovat praktický dopad na mé studenty, byl nepopsatelný.

Později jsem začal podnikat v oblasti služeb i mezinárodního obchodu. Firma se rozvíjela a přinášela slušný zisk, ale… Když jsem dostal nabídku pracovat jako lektor osobního rozvoje, věděl jsem, že mám před sebou práci snů.

Už je to 11 let a já nikdy nelitoval.

Frank van Bommel

„I care about the human element of success.“

In 2010 Frank took on the role of trainer and training manager for the first time, after jobs in consultancy, project management and business development. Since then, he has worked at B2B and B2C organizations and supported 1.000's of professionals in skills such as people management, customer service, sales, negotiations and interpersonal communication.

He is a certified leadership trainer for both Ken Blanchard and Franklin Covey training programmes. Frank delivers both face-to-face and virtual training, mentoring and coaching in an engaging way to increase competence and confidence.

Adam Hykl

„Mám rád, když se účastníci baví a přitom se zdokonalují. Proto jsem se vydal na dobrodružnou cestu soft-skills trenéra.“

Už téměř 10 let působím v oblasti mezinárodního projektového managementu, několik let také vedu projektové manažerky a manažery. Stejně tak dlouho se věnuji zážitkovým kurzům osobního rozvoje. Skrze zážitky, hry a workshopy pomáhám lidem poznávat silné a slabé stránky, zkoušet své dovednosti a vykročit za hranici komfortní zóny. Protože jen za ní začíná zóna učení.

Azteka Adam

25 let

učí Pavla i Vašek

458 týmů

prošlo našimi workshopy

Ani za milion

bychom svou práci nevyměnili

Spolupracujeme s profíky

Pavel Pumprla

Profesionální basketbalista, reprezentant, kapitán úspěšného českého národního týmu na MS 2019.

Inspirativní speaker. Konzultant v oblastech osobního rozvoje a leadershipu, autor a lektor programu Leader's GPS.

S Pavlem jsme pro vás připravili sérii workshopů Tajemství úspěšných týmů.

Karolina Koszalka

Intercultural trainer, consultant and coach. 14 years of experience in conducting intercultural training- over 1000 training days in 20 countries.

Karolina holds MA in Public Relations and is an Erickson Certified Professional Coach. She offers solution- focused coaching. Her motto is "Where the comfort zone ends, the real learning begins".

Civilizovaná společnost nezanikne

Proto vzděláváme a odhalujeme lidský potenciál.

Hledáme v lidech skryté poklady

Představte si, že jste připluli na neprobádaný kontinent. Tušíte, že se na něm skrývá něco úžasného, a tak se nadšeně vrhnete do objevování.

Takové objevování zažíváme s každým týmem, který školíme. Odhalujeme jeho silné stránky a hledáme to nejúžasnější: jeho potenciál.

Každý z nás má skrytý potenciál. Když ho objevíme a posílíme, dokážeme velké věci.

Jsme průvodci, ne školitelé

Oba učíme přes 20 let. Za tu dobu jsme zjistili, že formát „my povídáme – vy usínáte“ nefunguje. Proto dnes vedeme workshopy jinak.

Vytváříme hry a praktické situace, při kterých se lidé učí praxí. Neškolíme, provádíme. A staráme se, aby si každý odnesl užitečné dovednosti.

Chcete vidět, jak vypadá náš workshop?

Víte, že sehraný tým odvádí lepší výsledky
než tým složený ze samých hvězd?

Vytrénujeme z vašeho týmu úspěšnou sestavu.

Nejčastěji trénujeme

Manažery,

aby se stali lídry
Dobrý lídr promění atmosféru v týmu.

Týmy,

aby efektivně spolupracovaly
Sehraný tým vykazuje lepší výsledky
než tým sestavený ze samých hvězd.

Mezi naše klienty patří

Atlas Copco
notino
SAP
FLSmidth
Edhouse